Young Detective Dee: Rise of the Sea Dragon (2013) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Young Detective Dee: Rise of the Sea Dragon (2013)

Loading...

Young Detective Dee: Rise of the Sea Dragon (2013)

1317
  134 min     2013 HD 6.5

Loading…

Detektivi i ri Di sapo ka ardhur në kryeqytetin Loujang dhe përfshihet në një çështje të mistershme me një përbindësh të quajtur "Dragoi i Detit." Gjatë këtij misioni epik ai zbulon një konspiracion që rrezikon të gjithë Dinastinë Tang.