Wounds (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Wounds (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Wounds (2019)

2237
  95 min  •  2019  •  HD  •  4.1

Loading…

Gjëra shqetësuese dhe misterioze fillojnë t'i ndodhin një banakieri në Nju Orlans pasi ai merr me vete një telefon që harrohet në bar.