Wonder Woman: Bloodlines (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Wonder Woman: Bloodlines (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Wonder Woman: Bloodlines (2019)

2647
  83 min  •  2019  •  HD  •  5.8

Loading…

Gruaja Mrekulli nis misionin e rrezikshëm: të shpëtojë një vajzë të re, të pushtuar nga një organizatë kriminale. Por, në rrezik, shumë shpejt do të jetë edhe vendlindja dhe njerëzit e saj më të afërt...