Where'd You Go, Bernadette (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Where’d You Go, Bernadette (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Where’d You Go, Bernadette (2019)

151
  109 min  •  2019  •  HD  •  6.5

Loading…

Ish-arkitektja e talentuar Bernadet Foks duket se i ka të gjitha: një shtëpi të bukur në Siatëll, një burrë të suksesshëm e të dashur dhe një vajzë adoleshente, nxënëse e shkëlqyer. Kur Bernadeta papritmas zhduket pa lënë gjurmë, familja e saj e shqetësuar fillon në një aventurë emocionuese për të zgjidhur misterin.