Welcome to Marwen (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Welcome to Marwen (2018)

Loading...

Welcome to Marwen (2018)

1504
  116 min     2018 HD 6.0

Loading…

Pasi rrihet brutalisht nga disa sulmues, Marku, një artist i talentuar, gjen një mënyrë unike për të rimarrë veten nga dhuna fizike dhe psikologjike: përmes fotografisë së kukullave.