Warfighter (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Warfighter (2018)

Loading...

Warfighter (2018)

2039
  105 min     2018 HD 5.6

Loading…

Rasti është një rreshter që mundohet të mbajë balancën mes punës dhe jetës së tij familjare. Ai lufton çdo ditë për të bërë ndryshimin mes realitetit dhe maktheve të tij të luftës. I dedikuar ndaj skuadrës dhe misionit të tij, ai është i gatshëm të japë dhe jetën e tij për pjesëtarët e skuadrës së tij.