UglyDolls (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
UglyDolls (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

UglyDolls (2019)

3476
  87 min  •  2019  •  HD  •  4.6

Loading…

Një aventurë e animuar në të cilën kukullat e shëmtuara përballen me atë që do të thotë të jesh ndryshe, luftojnë prej dëshirës për t'u pëlqyer të tjerëve dhe në fund zbulojnë se ajo që ka më shumë rëndësi është kush janë në të vërtetë.