Traffik (2018)

Traffik (2018)

5404
  96 min
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 6.9

Një çift largohet nga qyteti për një fundjavë romantike dhe shkojnë në male, por aty hasin një bandë motoristësh. Tani të vetëm në male, Brea dhe Johni duhet të mbrohen kundër bandës së keqe, e cila nuk do të ndalet në asgjë për të mbrojtur sekretet që ka.