Togo (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Togo (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Togo (2019)

2666
  113 min  •  2019  •  HD  •  8.1

Loading…

Historia e qenit të slitës, Togo, i cili drejtoi marshimin e serumit të vitit 1925, por u konsiderua nga shumica se ishte shumë i dobët dhe i vogël për të drejtuar një garë kaq intensive.