Theresa & Allison (2019) 18+ – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Theresa & Allison (2019) 18+
loading...
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Theresa & Allison (2019) 18+

428
  120 min  •  2019  •  HD  •  7.2

Loading…

Historia e një nate kthehet katastrofike për Terezën e cila e gjen veten të tërhequr në një botë egërsie ç'njerëzore. Gjatë gjithë kohës tundohet nga e bukura dhe e pavdekshmja Alison.