The Wind (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Wind (2018)

Loading...

The Wind (2018)

1778
  86 min     2018 HD 5.7

Loading…

Një grua fshati përballet me ashpërsinë dhe izolimin e një toke të pakontrollueshme në zonën perëndimore në fund të viteve 1800.