The Souvenir (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Souvenir (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...


The Souvenir (2019)

2253
  120 min  •  2019  •  HD  •  6.7

Loading…

Një studente e re e filmit të viteve 80' pëfshihet në mënyrë romatike me një burrë të komplikuar dhe jo të besueshëm.