The Polar Express (2004)

The Polar Express (2004)

814
Viti: 2004 Cilësia: HD IMDb: 6.6

Një djalosh merr një udhëtim magjik për në Polin e Veriut me trenin “Polar Ekspres”. Gjatë udhëtimit të tij, ai mëson për miqësinë, kurajon dhe shpirtin e Krishtlindjeve.