The Parts You Lose (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Parts You Lose (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...


The Parts You Lose (2019)

1367
  93 min  •  2019  •  HD  •  5.2

Loading…

Në këtë film luan Aaron Paul, personazhi i Breaking Bad dhe rastësia bashkon një kriminel në arratisje me një djalë të vogël shurdh-memec, kur hajduti vendos të fshihet pranë fermës së tij në veri të Amerikës. Ata të dy krijojnë një miqësi të pazakontë dhe ndihmojnë njëri tjetrin në rast nevoje.