The Lion King (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Lion King (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

The Lion King (2019)

7797
  118 min  •  2019  •  HD  •  7.2

Loading…

Pas vrasjes së babait të tij, një princ i ri luan largohet nga mbretëria e tij vetëm për të mësuar kuptimin e vërtetë të përgjegjësisë dhe trimërisë.