The Last Witch Hunter (2015) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Last Witch Hunter (2015)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

The Last Witch Hunter (2015)

20027
  106 minuta   •  2015  •  HD  •  6.0

Loading…

Koulder është gjahtari i shtrigave që ka jetuar për 800 vite për shkak të mallkimit që i bëri mbretëresha e shtrigave. Tani ajo është kthyer përsëri dhe është detyra e Koulder që ta ndalojë.