The Gentlemen (2020) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Gentlemen (2020)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

The Gentlemen (2020)

868
    •   •  HD  • 

Loading…

Aksion komedia e sjell historinë për emigrantin amerikan Mickey Pearson (Matthew McConaughey), i cili e ndërton një perandori shumë fitimprurëse të marihuanës në Londër. Kur dëgjohet se Mickey po largohet nga bota kriminale përgjithmonë, fillon një valë e konspiracioneve, komploteve dhe shantazheve me shpresën që t’ia marrin perandorinë. “The Gentleman” do të duhet të shfaqet në kinema në fund të janarit 2020.