The Farewell (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Farewell (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

The Farewell (2019)

312
  100 min  •  2019  •  HD  •  8.0

Loading…

Një familje kineze zbulon se gjyshes së tyre i ka mbetur shumë pak kohë për të jetuar dhe vendosin të mos i tregojnë asgjë, kështu që caktojnë një dasmë si justifikim për tu mbledhur të gjithë bashkë...