The Family Man (2000) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Family Man (2000)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

The Family Man (2000)

354
  125 min  •  2000  •  HD  •  6.8

Loading…

Një agjenti shitjesh në Uoll Strit i jepet mundësia të shikojë si jeton gjysma tjetër e tij, teksa zgjohet dhe shikon se makina e tij luksoze është tashmë një fugon i vogël ndërsa e dashura është bërë gruaja e tij.