The Call of the Wild (2020) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Call of the Wild (2020)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Call of the Wild (2020)

1555
  100 min  •  2020  •  Full HD  •  6.9

Loading…

Bak është nje qen me zemër të madhe ku jeta e qetë shtëpiake do të përmbyset pasi ai rrëmbehet për t'u shitur si qen slite. Në aventurën e tij ai do të njoh miq të mirë dhe vendin që i takon...