The Bygone (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Bygone (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


The Bygone (2019)

201
  94 min  •   •  HD  •  7.0

Loading…

Kur një kauboj i ri takohet rastësisht me një vajzë nga Lakota, zhdukja e saj e mistershme ndez një kërkim që zbulon një të shkuar të dhimbshme dhe një të ardhme të tmerrshme.