The Black String (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Black String (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...

The Black String (2018)

398
  93 min  •  2018  •  HD  •  5.1

Loading…

Pasi kalon një natë me një femër të bukur dhe misterioze, një burrë sëmuret dhe fillon të besojë që është viktima e një komploti të lig mbinatyror.