The Art of Racing in the Rain (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Art of Racing in the Rain (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

The Art of Racing in the Rain (2019)

3006
  109 min  •  2019  •  HD  •  7.4

Loading…

Deni Suift është një shofer i suksesshëm garash që ëndërron të marrë pjesë në Formula 1. Përveç karrierës së tij, Deni ka tri dashuri - gruan e tij të bukur, vajzën e tyre dhe shokun e tij më të mirë, qenin Enzo që dëshiron të rimishërohet në njeri.