Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006)

587
  108 min  •  2006  •  HD  •  6.6

Loading…

Shoferi numër një i garave NASCAR, Riki Bobi, qëndron gjithmonë në majë, falë një pakti që ka bërë me shokun e tij më të mirë, dhe njëkohësisht koleg në skuadër, Kal Nauton I riu. Por kur një shofer i Formula 1, francez, kryeson tashmë në këto gara, talenti dhe përkushtimi i Riki Bobit vihen në provë.