Special Unit (2017) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Special Unit (2017)

Loading...

Special Unit (2017)

1769
  102 min     2017 HD 6.5

Loading…

Për shkak të aktit të ri mbi personat me aftësi të kufizuar, Departamenti i Policisë së Van Nuys detyrohet të punësojë katër detektivë të infiltruar handikapë dhe oficeri i tyre i trajnimit qëllon të jetë polici më i keq i Los Anxhelosit.