Shoplifters (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Shoplifters (2018)

Loading...

101AVENTURA.AL

Shoplifters (2018)

2085
  121 min     2018 HD 8.1

Loading…

Në periferi të Tokios, jeton një "familje" e bashkuar nga besnikëria e fort dhe prirja për të vjedhur. Kur djali i tyre më i vogël arrestohet, dalin në pah sekretet që e mbanin të fshehtë ekzistencën e saj.