Sezoni 8 – Episodi 4 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 4
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Sezoni 8 – Episodi 4

316

Loading…

Kur Deathstroke misterioz shfaqet në Star City, Oliver dhe skuadra duan ta heqin vetë qafe. Duke marrë shkas nga humbja e njërit prej tyre, skuadra Arrou në të ardhmen zbulon një mënyrë të re për të ndalur JJ.