Sezoni 3 – Episodi 8 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 8
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 8

224

Loading…

Skuadra e Nadine dhe Isaacut kalon në një nga kokat e Atlasit. Një përpjekje për të shpëtuar jetën e Samit i çon Swaggersat në një informacion tronditës të lënë prapa nga Earli, i cili mund të ketë çuar në vdekjen e tij.