Sezoni 3 – Episodi 7 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 7
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 7

250

Loading…

Bob Lee dhe Isaacu takohen me një ish-operativ të nivelit të lartë ndërsa ata janë të vendosur të zgjidhin vdekjen e Earlit. Nadine është dërguar në një mision të rrezikshëm nga një operativ i Departamentit të Drejtësisë.