Sezoni 3 - Episodi 5 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 5
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 5

328

Loading…

Kimi dhe Jimmy përballen me një kundërshtar. Jimmy kërkon në të shkuarën e Chuckut për të siguruar të ardhmen e vet. Ai humbet një aleat por fiton një tjetër.