Sezoni 3 – Episodi 4 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 4
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 4

268

Loading…

Swagger kërkon të mësojë më tepër rreth babait të tij dhe sa më shumë informacione merr, aq më shumë e kupton se i ati nuk ishte personi që ai mendonte. Ndërkohë Harrisi rrëmbehet dhe rrezikon të vritet.