Sezoni 3 – Episodi 11 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 11
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 11

205

Loading…

Bob Lee më në fund merr hak për vdekjen e Earlit me ndihmën e Harrisit. Nadine dhe Isaacu mundohen të blejnë robërit e Atlasit për qëllimet e tyre. Julie provon jetën pa Bob Leenë.