Sezoni 3 – Episodi 1 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 1
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 1

330

Loading…

Rrugët e pasmeBob Lee Swagger është rrëmbyer nga Solotovi. Julie dhe Isaac u bënë bashkë pë ta shpëtuar. Nadine ballafaqon Hayesin për Atlasin. Informacion i ri rreth Earl Swaggerit, babait të Bob Lee-së nis një mision të ri.