Sezoni 2 - Episodi 9 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 9
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 9

1219

Loading…

Félix vjen në shtëpi tek gruaja e tij e parë María dhe i kërkon asaj që ta shoqërojë atë në ngjarjen zgjedhore. Ndërkohë ai po planifikon që të transportojë 70 tonë kokainë. Lajmi përhapet shpejt por jo të gjithë duan që plani të funksionojë. Miqtë e tij po kthehen në armiq dhe Enedina paralajmëron vëllain e saj Benjamin për dërgesën përmes Juárez.