Sezoni 2 – Episodi 6 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

8006

Loading…

Bob Lee gjurmon paratë e Solotovit dhe vihet kundër kartelit meksikan; Nadine ndihmon një gazetar për një hetim; Julie bën me dije frustrimin e saj...