Sezoni 2 - Episodi 3 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3

Loading...

Sezoni 2 – Episodi 3

1058

Loading…

Garou sulmon heroin Mjeshtrin Tank-Top dhe ndjekësit e tij bashkë me Mumen Riderin. Garou vazhdon gjuetinë e tij të heronjve. Saitama blen një paruke për të hyrë në kampionatin e arteve marciale pas një kontakti të shkurtër me Garoun.