Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Sezoni 1 – Episodi 5

136

Loading…

Lyra ndjek simbolet e alethiometrit që e dërgojnë një fshat të braktisur dhe zbulon se çfarë u bën Stacioni fëmijëve. Uilliam zbulon disa letra të fshehura të babait.