Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Sezoni 1 – Episodi 4

3782

Loading…

Gjeneralët dhe shkencëtarët bëshkëpunojnë që të gjejnë një mënyrë për të pastruar çatinë, ndërsa ushtarët kanë për detyrë të largojnë banorët dhe çdo gjallesë që ndodhet pranë zonës së shpërthimit.