Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

5539

Loading…

Me rreziqet e shumta pas shpërthimit në Çernobil, fizikania nukleare Ulana Khomyuk bën një përpjekje të dëshpëruar për të arritur Valery Legasov, një fizikan nuklear sovjetik dhe ta paralajmërojë atë për kërcënimin e shpërthimit të dytë që mund të shkatërrojë kontinentin.