Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

16273

Loading…

U RREGULLUA! Nëse jeni fansa të Filmit Qitësi a.k.a Shooter (2007) me aktorin Mark Wahlberg, atëherë ju ftojmë të ndiqni serialin Shooter (2016) me aktorin Ryan Phillippe! Ky triller tregon për udhëtimin e Bob Li Suager, snajperi veteran i shumë dekoruar i cili është përsëri në aksion për të parandaluar një kurth për vrasjen Presidentit. Por nuk ia arrin me sukses dhe Bob Li akuzohet për vrasjen e presidentit. Ndiqni serialin për më shumë!