Save the Last Dance (2001) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Save the Last Dance (2001)

Loading...

101AVENTURA.AL

Save the Last Dance (2001)

2737
  112 min     2001 HD 6.2

Loading…

Pas vdekjes së nënës së saj, Sara shpërngulet në Çikago me të atin. Aty bie në dashuri me një zezak me një të kaluar kriminale. Por të dy janë të bindur për dashurinë e tyre dhe luftojnë kundër çdo paragjykimi.