Save the Last Dance 2 (2006) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Save the Last Dance 2 (2006)

Loading...

101AVENTURA.AL

Save the Last Dance 2 (2006)

3315
  90 min     2006 DVD 5.4

Loading…

Sara ndjek shkollën e artit në Nju Jork, për të përmbushur ëndrrën që ndante me mamanë për t'u bërë prima balerina. Ajo miqësohet me Zoin dhe Majëllsin që është një kantautor i ri. Por orët e mësimit me të ngurtën zonja Delakrua ia vështirësojnë jetën. Kur Majëllsi e fton Sarën që të ndërtojë një koreografi, zemra e saj gjen dhe një pasion tjetër. Ajo ndihet e dyzuar mes baletit dhe asaj çka po ndërton me Majëllsin. A mund të heqësh dorë nga ëndrrat? Apo mund t'i zëvendësosh me të tjera dhe më të bukura?