#Roxy (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
#Roxy (2018)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

#Roxy (2018)

3864
  105 min  •  2018  •  HDRip  •  5.7

Loading…

Kur Cyrus Nollen bashkon forcat me yllin e shkollës së mesme Christian Newville për të ndjekur dashurinë e tij sekrete Roxy Rostand, pa dashje shkakton kërdi ndërsa Roxy bie keq për djalin e ëndrrave virtual me zgjuarsinë e Cyrusit dhe bukurinë e Christianit.