Robin Hood: The Rebellion (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Robin Hood: The Rebellion (2018)

Loading...

Robin Hood: The Rebellion (2018)

1392
  92 min     2018 HD 5.7

Loading…

Pasi sherifi i tiran i Notingamit i rrëmben të dashurën, Robin Hudi legjendar, bashkë me miqtë e tij rebelë, nisin një mision të guximshëm për të shpëtuar atë dhe popullin, nga regjimi mizor i sherifit.