Rampant (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Rampant (2018)

Loading...

101AVENTURA.AL

Rampant (2018)

2546
  122 min     2018 HD 6.2

Loading…

Princi i ri dhe i dhënë pas qejfeve, Li Çung kthehet në qytetin e tij të lindjes Joseon, pasi vëllai i tij vritet dhe i lë si amanetin e fundit gruan dhe fëmijën që do i vijë në jetë. Gjatë rrugës ai përballet me një tufë njerëzish që kthehen në përbindësha të tërbuar si pasojë e një tërbimi ngjitës nga kafshimet. A do arrijë ai ta shpëtojë prej tyre qytetin e tij dhe njerëzit e zemrës?