Primal (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Primal (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Primal (2019)

690
  94 min  •  2019  •  HD  •  4.9

Loading…

Një gjahtar kafshësh ka prenotuar një udhëtim në një anije transportuese mallrash me një tufë kafshësh ekzotike të rrezikshme të marra nga Amazona, duke përfshirë një xhaguar të bardhë - bashkë me një vrasës politik që po ekstradohet në mënyrë sekrete në Amerikë. Pas dy ditësh udhëtim, vrasësi arratiset dhe lëshon të lira kafshët në anije, duke krijuar kaos.