Patients of a Saint (2019) aka Inmate Zero – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Patients of a Saint (2019) aka Inmate Zero
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Patients of a Saint (2019) aka Inmate Zero

711
  106 min  •  2019  •  HD  •  3.8

Loading…

Kur një eksperiment mjekësor mbi të burgosurit shkon tmerrësisht keq, ishulli i largët dhe i izoluar bëhet një labirint i tmerrshëm për të mbijetuarit e dëshpëruar.