Onward (2020) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Onward (2020)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Onward (2020)

886
  102 min  •  2020  •  HD  •  7.6

Loading…

Dy vëllezër kukudhë adoleshentë, Ian dhe Barley, shkojnë në një udhëtim për të zbuluar një magji që të kalojntë një ditë të fundit me babanë e tyre, i cili vdiq kur ishin shumë të vegjël.