Once Upon a Time... in Hollywood (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Once Upon a Time… in Hollywood (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Once Upon a Time… in Hollywood (2019)

2505
  161 min  •  2019  •  Full HD  •  8.0

Loading…

Një aktor i venitur televizioni dhe dublanti i tij përpiqen të arrijnë famë dhe sukses në industrinë e filmit përgjatë viteve të fundit të Periudhës së Artë të Hollivudit në vitin 1969, në Los Angeles.