My Bloody Valentine (2009) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
My Bloody Valentine (2009)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...


My Bloody Valentine (2009)

7429
  101 min  •  2009  •  HD  •  5.3

Loading…

Tomi kthehet në vendlindjen e tij në përvjetorin e dhjetë të masakrës së natës së Shën Valentinit ku u vranë 22 persona. Në vend të mirëpritjes, Tomi e gjen veten të dyshuar për ato vrasje dhe e vetmja që beson në pafajësinë e tij është vajza që ai pëlqente dikur.